تولید محتوا کانتنت مارکتینگ

۵۰ فرمول جادویی که وبلاگ‌ شما را منفجر می‌کند!

۵۰ فرمول مدیریت محتوا

علی شهبازی:

برای داشتن یک وبلاگ موفق، حتما لازم نیست نویسنده حرفه‌ای باشید. موفقیت یک وبلاگ در اینترنت، نیازمند آشنایی با قوانینی است که وبلاگ‌نویسان حرفه‌ای و مدیران تولید محتوا و متخصصان استراتژی محتوا در وب‌سایت‌های حرفه‌ای آنها را به کار می‌گیرند.

این نکته را درنظر بگیرید که موضوع مطالب شما نقش مهمی در  جذب مخاطب و بالا بردن تعداد بازدیدکننده دارد. به عنوان مثال وبلاگ‌هایی که در مورد مسایل جنجالی و بعضا پیش‌پا افتاده می‌نویسند، نسبت به بلاگ‌های تخصصی مخاطب بیشتری دارند. پس اگر شما در مورد یک مطلب تخصصی می‌نویسید و تعداد بازدیدکنندگان وبلاگ شما کم است، نگران نباشید. تمرکز  و عدم پراکندگی موضوعات، مهم‌ترین عامل در موفقیت بازاریابی محتوا و رشد وبلاگ است و شما می‌توانید با تمرکز روی تخصص و حرفه خود، بعد از چند ماه شاهد سرازیر شدن کاربران به وب‌سایت خود باشید.

مطالعه و یادگیری روش‌های مدیریت محتوا و عضویت در سایت‌های آموزش استراتژی محتوا (Content strategy) و کپی‌رایتینگ (Copywriting) یکی دیگر از خصوصیات دارندگان وبلاگ‌های موفق است. اگر کمی زبان انگلیسی بلد باشید می‌توانید از  وبلاگ کپی‌بلاگر (www.copyblogger.com) کلی مطالب مفید در مورد مدیریت محتوا و کپی‌رایتینگ یاد بگیرید. اگر هم انگلیسی بلد نیستید می‌توانید در سایت‌های آموزش فارسی کپی‌رایتینگ  و مدیریت محتوا عضو شوید.

۵۰ فرمول جادویی مدیریت محتوا

۵۰ فرمول جادویی مدیریت محتوا، نه تنها برای مدیران وب‌سایت‌های حرفه‌ای، بلکه برای وبلاگ‌های کوچک و بزرگ شخصی نیز بسیار عملی و کارآمد است. چه شما یک نویسنده تازه‌کار باشید و چه کپی‌رایتر و مدیر تولید محتوای یک وب‌سایت بزرگ، با رعایت این ۵۰ روش، می‌توانید یک چک‌لیست از کارهای روزانه، ماهانه و سالانه برای مدیریت محتوا تهیه کنید و به راحتی رتبه بلاگ خود در گوگل را بالا ببرید.

اگر شما نویسنده و یا مدیر یک وبلاگ هستید و می‌خواهید تجارب خود در زمینه مدیریت محتوا را به دیگران آموزش دهید،‌ می‌توانید مطالب خود را  در طراح‌باشی منتشر کنید.

جهت اطلاع از آخرین دوره‌های کپی‌رایتینگ می‌توانید به صفحه دور‌های آموزش کپی‌رایتینگ مراجعه کنید. 


پیروز باشید!
طراح باشی

درباره نویسنده

علی شهبازی

کپی رایتر, مدیر تولید محتوا و آهنگساز،
Copywriter, Content manager , video marketer and musician

نوشتن دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه کلیک کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشترک خبرنامه شوید

پربازدیدها