طراح‌باشی چیست؟

طراح‌باشی؛ گامی به سوی طراحی جامعه آرمانی

بی‌شک راز موفقیت ملل مختلف در طول تاریخ، آموزش و تسهیل فراگیری علوم برای تمامی اقشار  جامعه بوده است. جامعه آرمانی از دید ما، جامعه‌ای است که در آن یک فرد بدون درنظر گرفتن کلیشه‌های رایج مانند سطح سواد و شهرت، بتواند تجارب و دانسته‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارد؛ تجربیات گرانبهایی که چه بسا حاصل یک عمر تلاش است.

 طراح‌باشی به عنوان اولین وب‌سایت جامع آموزش فارسی، قصد دارد با برداشتن موانع جغرافیایی، فنون و علوم روز را در اختیار همه مردم قرار دهد. در وب‌‌سایت آموزشی طراح‌باشی، هر فرد فارسی زبان اعم از ایرانی، افغان و تاجیک می‌توانند تمامی مطالب مورد نیاز خود را در سایت  جستجو کنند و آن را به زبان مادری خود یاد بگیرند.

  طراح‌باشی محل  تلاقی علم مدرن و تجارب سنتی است، جایی‌که در آن یک استاد دانشگاه، یک نجار و یا یک زن خانه‌دار، همگی به یک اندازه در آموزش و گسترش علم به زبان فارسی نقش دارند.

آموزش رایگان حق هر ایرانی‌

کلیه آموزش‌ها در وب‌سایت طراح‌باشی رایگان است و ما هیچگونه مبلغی از کاربران و اساتید جهت استفاده از مطالب و یا درج مطلب در فضای آموزشی سایت طراح‌باشی دریافت نخواهیم  کرد.

 به همه ایران آموزش دهید

زکات علم نشر آن است. شما هم می‌توانید در وب‌سایت طراح‌باشی، تجارب و تخصص خود را به همه ایرانیان آموزش دهید. محتوای تولید شده توسط شما می‌تواند شامل فیلم، عکس ویا صرفا متن باشد. درج آموزش در سایت کاملا رایگان است وهر مطلب آموزشی با نام صاحب اثر منتشر خواهد شد.

 همکاری با طراح‌باشی

شما می‌توانید با ارسال نمونه کارهای خود به آدرس پستیdars@tarahbashi.com، تمایل خود را جهت درج مطالب در وبسایت طراح‌باشی اعلام کنید. همه  مطالب باید مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی  ایران باشد و منافاتی با اخلاق و عفت عمومی جامعه نداشته باشند.


پیروز باشید!
طراح باشی

مشترک خبرنامه شوید

پربازدیدها