آموزش‌های عمومی روانشناسی و موفقیت موفقیت در زندگی

رمزهای موفقیت از زبان ستاره فیلم‌سازی یوتیوب،‌ Casey Neisat

Neisat سی‌و‌پنج ساله و فیلم‌ساز است. او پیش از راه‌اندازی کانال یوتیوب خود در سال ۲۰۱۰، در عرصه فیلم‌سازی فعالیت می‌کرد. حالا پس از ۶ سال که مسئول تبلیغات دو شرکت گوگل و مرسدس شده و توانسته افراد زیادی را هم جذب کند، ۵ راه برای رسیدن به موفقیت بیان نموده است.

۱) هیچ کاری کوچک نیست.

Neisat، در دوران جوانی خود از دبیرستان و ادامه تحصیل انصراف داد تا از فرزند خود مراقبت کند. مدت‌ها قبل از اینکه کسی او را بشناسد، در رستوران‌ها کار می‌کرد و مسئول شستن ظرف‌ها بود. البته این تنها کار عجیبش نبوده و او مشاغل سخت دیگری هم در دوران جوانی خود انجام داده است.

۲) فکر کرده و سپس اقدام کنید.

Neisat، معتقد است کسی که می‌خواهد کاری انجام دهد نباید بدون در نظر گرفتن شرایط، آن فعالیت را آغاز کند. او می‌گوید:(( فکر کردن، انسانها را از انجام کارهای بیهوده منع می‌کند و باعث می‌شود خلاقیت آنها شکوفا شود؛ فقط کافی است کمی در مورد نتیجه کار خود، فکر کرده و سپس به آنها اعتماد نماییم)).

۳) حاضر بودن در صحنه نکته مهمی است.

 مثلاً اگر شما به‌عنوان یک فرد وظیفه دارید ساعت ۸ صبح هر روز در محل کار خود حاضر شوید، این کار را انجام دهید؛ زیرا باعث ایجاد اعتماد دیگران نسبت به شما می‌شود و خاطره مثبتی در ذهن آنها باقی خواهد ماند.

۴) اگر موقعیتی فراهم شد، با آغوش باز بپذیرید.

Neisat، در دوران ابتدایی حضور خود به‌عنوان فیلم‌ساز، با پیشنهاد تولید فیلمی کوتاه روبه‌رو شد. او این پیشنهاد را پذیرفت و اتفاقاً همین مسئله نیز باعث شد در این عرصه شناخته شود.

۵) با خودتان رو راست باشید.

Neisat، ادامه می‌دهد که اگر می‌خواهید به‌عنوان فردی موفق در کسب و کار شناخته شوید باید به خودتان اعتماد داشته باشید؛ مثلاً در ابتدای هر کاری باید ریسک‌پذیر باشید تا به آن جایی که می‌خواهید برسید.

پس بهترین کار ابتدا باور داشتن به توانایی‌ها و بعد فکر کردن در مورد نتیجه کار و سپس عمل به تفکر است.


پیروز باشید!
طراح باشی

درباره نویسنده

سید محمد معلمی

An English lover
English translator & English teacher

دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه کلیک کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • این مرد اسطوره ی YouTube هستش! اینو از من داشته باشید!
    یعنی زندگی روزمره رو یه جوری نشونت میده که امید به زندگیت و فعالیتت ده برابر میشه 🙂

مشترک خبرنامه شوید

پربازدیدها