PHP ابزار توسعه دهند وب برنامه نویسی

مجموعه فیلم آموزشی phpstorm

مجموعه فیلم آموزشی phpstorm

نرم افزار پی اچ پی استورم (phpStorm) یکی از ابزارهای قوی در زمینه توسعه وب می باشد. این نرم افزار توسط شرکت JetBrains  تولید شده است.

در این مجموعه آموزشی شما فرا خواهید گرفت که چطور  بهتر از نرم افزار قوی و بسیار کاربردی phpstorm استفاده کنید و همچنین تنظیمات خاصی که برای سرعت بخشیدن به کار شما لازم است را بتوانید انجام دهید.

اگر هم مایل هستید می توانید آموزش کلید های میانبر phpstorm را در این این لینک مشاهده کنید.

توسط نرم افزار Jetbrains PHPStorm می توانید از صحت کد های خود مطمئن شوید و اشکالات خود را از طریق موتور قدرتمند شناسایی کدها بررسی نمایید . نسخه جدید نرم افزار Jetbrains PHPStorm نسخه ۵.۶ پی اچ پی نیز پشتیبانی می شود . از دیگر امکانات نرم افزار می توان به قابلیت Auto Completion اشاره نمود که در صورت تایپ ابتدای کد ادامه آن را به شما پیشنهاد و در صورت تایید آن را کامل می نماید . نقطه قوت نرم افزار Jetbrains PHPStorm ادیتور قدرتمند آن می باشد که به گفته سازنده بسیار هوشمند است بطوریکه ساختار کد را بررسی نموده و به دیباگ و رفع اشکال آن می پردازد . نرم افزار Jetbrains PHPStorm همچنین بصورت Cross Platform عمل می کند و قابل استفاده بر روی تمامی سیستم عامل ها می باشد . نرم افزار  Jetbrains PHPStorm از SSH و خط فرمان نیز پشتیبانی می کند . در مورد پشتیبانی زبان های تحت وب نیز می توان لیست بلند بالایی را مشاهده کرد که تقریبا کامل است و موردی از قلم نیافتاده است . در حال حاضر کمتر نرم افزاری می تواند از ۹۰ درصد زبان های تحت وب پشتیبانی کند اما نرم افزار  Jetbrains PHPStorm به خوبی از عهده این کار بر آمده است .

ویژگی های نرم افزار ۸ Jetbrains PHPStorm :

– دارای ادیتور قدرتمند همراه با امکانات فراوان کد نویسی

– قابلبت بررسی ساختار کد و رفع اشکال آن ها

– قابلبت Auto Completion برای کامل کردن کد ها

– امکان Cross Platform و هماهنگی با تمامی سیستم عامل ها

– پشتیبانی از نسخه ۵.۶ پی اچ پی

– پشتیبانی از ۹۰ درصد تحت وب

دانلود این فیلم آموزشی

پیروزباشید، طراح باشی


پیروز باشید!
طراح باشی

درباره نویسنده

طراح‌باشی

دیدگاه

برای نوشتن دیدگاه کلیک کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشترک خبرنامه شوید

پربازدیدها